Tvorba poutavých
obalů na ebook

Obal prodává a ví to každý. Sice existují služby, ve kterých si obal na Váš eBook můžete vytvořit, ale pár dolarů za to musíte utratit. Naučím Vás navrhnout si originální obal a vytvořit kompozici, díky které vystoupíte z řady jednotvárných ebooků, v 3D grafických nástrojích, které jsou ZDARMA.

Co se naučíte?

3D

Dozvíte se co to znamená 3D. Jaké technologie se používají pro získání foto realistického obrazu a naučíte se obecné základy 3D modelování.

Instalace

Dozvíte se odkud a jak nainstalovat Google Sketchup a Blender, kde mají stránky jejich komunity a kde je možné studovat další návody.

Sketchup modelování

Naučíte se nastavit si prostředí Google SketchUp do evropských zvyklostí, ukážeme si pracovní nástroje a vrhneme se na modelování jednoduchých těles.

Textury

To co dělá dojem na scéně jsou textury. Naučíte se vytvořit texturu pro Váš model a zaměnit jí tak, aby jste mohli z jedné scény vytvářet všechny Vaše obaly.

Rendering

Naučíte se jak uložit obrázek 3D scény do rastrového obrázku pro použití na Vašich stránkách. Ukážeme si jak měnit pozadí, vrhat stíny a vytvořit průhledné pozadí.

Blender

Blender dodá naší scéně z Google Sketchupu hru více světel, stínů a odlesků. Naučíte se jak vytvořit scény hromádky knih v lesklé obálce, která odráží okolí.

Jak se to naučíte?

 • 1
  samostatné lekce
 • 2
  podrobný video návod
 • 3
  pracovní sešit
 • 4
  příklady k testování
 • 5
  názorné ukázky ke stažení
 • 6
  dotazy do konference

Kurzy jsou pro Vás zcela bez rizika

Pokud v průběhu kurzu zjistíte, že pro Vás není vhodný,
tak mi jen napište email a já Vám bez zbytečných otázek
vrátím  všechny Vámi uhrazené peníze.