Jak jednoduše prodávat obsah na Vašem webu pomocí FAPI

Chcete prodávat články na Vašem blogu? Pak vězte, že se v tomto článku dozvíte jednoduchý video návod krok za krokem, jak začít prodávat články na Vašem blogu ve Wordpressu, tedy pokud vlastníte fakturační automat FAPI. Díky propojení FAPI s platební bránou Váš blog bude vydělávat i v čase, kdy spíte.

Zní Vám to dobře? Komu NE!

No a pokud ho ještě nemáte a nechcete zrovna investovat peníze, tak ho zkuste zadarmo. V režimu FAPI FREE totiž můžete vystavit až 10 faktur za měsíc, vytvořit si jeden prodejní formulář a nastavit si celý prodejní proces pro zpoplatnění článků na Vašem blogu, nebo jakékoli stránky na Vašem webu. Tak proč to nezkusit, když je to zadarmo, no ne? 🙂

A ti, kteří už FAPI mají, tak nemusejí už vůbec na nic čekat. Plugin do Wordpressu mají k dispozici zdarma. Stačí ho jen začít používat!

Takže se na Vás budu těšit uvnitř článku, kde si
krok za krokem v detailním video návodu
ukážeme, jak celý prodejní systém nastavit.

Podívejte se názorně, jak se poté takový článek objednává
a následně otevírá v tomto videu.FAPI Locker
Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
Komentáře

Přidat komentář