Jak na prodejní web 3. SmartEmailing založení účtu

SmartSelling představení

 

Vyzkoušení webu už máme za sebou. Líbili se Vám editační vlastnosti MioWebu? Dnes se podíváme na další součást soukolí prodejního webu SmartEmailing, aplikaci která tvoří druhou část systému SmartSelling. Založení účtu je na 30 dní zdarma, takže Vám v testování nic nebrání.

SmartEmailing můžete využít pro snadné posílání hromadných emailů nebo SMS, na správu kontaktů, které máte ve své firemní databázi. Údaje ze SmartEmailingu budete moci snadno používat přímo na Vašem webu. SmartEmailing také využijete pro sběr kontaktů pomocí formulářů a automatizaci komunikace se zákazníkem.

Budete moci používat předpřipravené i vlastní emailové šablony a vkládat do svých kampaní obrázky a grafiku. Emaily budete moci editovat v chytrém editoru, ale i přímo v HTML editoru. Dobrou vychytávkou je možnost připravit si email jako osobní, včetně oslovení zákazníka. SmartEmailing obsahuje kontrolu zpráv, které se nepodařilo doručit.

V neposlední řadě Vám poskytne statistiky nejen otevíratelnosti Vašich hromadných emailů, ale i proklivosti odkazů a dalších měřitelných hodnot. Samozřejmostí je automatické odhlášení po kliknutí na odkaz příjemcem zprávy. Kontrola duplicit zajistí, aby jeden email došel na jednu emailovou adresu pouze jednou i v případě, že ho máte vícekrát v databázi. Rozesílku můžete také načasovat a posílat tak emaily když spíte, nebo jste na dovolené.

Pojďme si tedy aktivovat účet pro vyzkoušení.

Předtím, než si spustíte následující video, tak doporučuji spustit také odkaz na

registrační stránku SmartEmailingu

Protože došlo ke změně na webu poskytovatele, tak Vám doporučuji spustit si také

přímý odkaz na založení účtu do SmartEmailingu

Jednoduše na odkazy klikněte, pak se vraťte na tuto stránku a spusťte si následující video.

Příště si ukážeme seznamy kontaktů ve SmartEmailingu.

A pro úplnost doplním ještě domovskou stránku systému SmartSelling.

Kam dál?

4. Díl Video průvodce SmartEmailing jak vytvořit formulář

Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
Komentáře

Přidat komentář