Jak na prodejní web 4 – SmartEmailing – Jak vytvořit formulář

ProdejniWeb4_px400

Účet do aplikace SmartEmailing už máme založený od minula. Najděte si proto Vaše přihlašovací údaje, protože dnes opět půjdeme přímo k tvorbě.

SmartEmailing ukládá kontakty do databáze. V této databázi jsou uložené pouze unikátní kontakty. Každému formuláři je přiřazen seznam kontaktů. Po vyplnění formuláře uživatelem se jeho email uloží do databáze, tedy pokud v ní ještě není a také do seznamu kontaktů.

Pokud se nám někdo zaregistruje pod jedním emailem do více formulářů, vůbec to nevadí. V databázi je pouze jednou, ale jeho email se může vyskytovat ve více seznamech kontaktů. Co z toho vyplývá? Platíme pouze za počet unikátních emailů a můžeme si vytvořit spousty formulářů a chytat své kontakty do seznamů od začátku podle zájmů.

Dále se budeme věnovat formulářům. Formulář ve SmartEmailingu může obsahovat jakékoli pole z databáze. Formulářová pole můžeme pojmenovat a lokalizovat do cizího jazyka. Dále na formulář můžeme umístit obrázek. Každému formuláři může být přiřazen pouze jeden seznam kontaktů, ale samotných formulářů můžeme mít více.

 

Pojďme si ukázat, jak si vytvořit seznam kontaktů s formulářem.

Předtím, než si spustíte následující video, tak Vám doporučuji

přihlásit se do SmartEmailingu

Jednoduše na odkaz klikněte, přihlaste se, pak se vraťte na tuto stránku a spusťte si následující video.

Příště si ukážeme další typy formulářů a možnosti změny jejich vzhledu v MioWebu.

A pro úplnost doplním ještě domovskou stránku systému SmartSelling.

Kam dál?

5. Díl Video průvodce SmartEmailing vložení formuláře do MioWebu

Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
Komentáře

Přidat komentář