Jak na prodejní web 2. MioWeb 2.0 video průvodce demoverzí

 ProdejniWeb2_px280

Co to je redakční systém WordPress jste měli možnost zjitit z odkazů v prvním díle. Nyní je čas představit si šablonu MioWeb 2.0. MioWeb je šablona pro redakční systém WordPress. V prvních verzích byla podobná jiným šablonám pro WordPress s velmi malými možnostmi grafického přizpůsobení. Ale to, co MioWeb 2.0 výrazně odlišuje od standardních šablon do Wordpressu, je intuitivní grafický editoru. Díky tomuto grafickému editoru může uživatel tvořit vzhled stránky, nebo si případně může vybrat vzhled stránky z desítek připravených šablon stránek a soustředit se jen na naplnění obsahu.

 

Dnešním úkolem je vyzkoušet šablonu MioWeb přímo ve Vašem prohlížeči a to díky díky ukázkovému režimu. Jistě jste natěšení a tak nebudeme dlouho chodit kolem horké kaše a půjdeme rovnou do akce.

Předtím, než si spustíte následující video, tak doporučuji spustit také odkaz na

testovací stránku MioWeb 2.0

Jednoduše na odkaz klikněte a pak se vraťte na tuto stránku a spusťte si následující video.

 

Příště si představíme druhý stavební kámen Smartemailing.

Kam dál?

3. Díl Video průvodce SmartEmailing založení účtu

Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
Komentáře

Přidat komentář