Jak na prodejní web 7 – SmartEmailing vytvoření emailové kampaně

ProdejniWeb7_px400

SmartEmailing vytvoření emailové kampaně

Připravte si papír na poznámky a čaj nebo kávu. Dnes to bude delší. Ukážeme si vytvoření emailové kampaně ve SmartEmailingu krok za krokem. Editor emailů už umíme ovládat od minula, takže nám to půjde jistě snadno. Už víte, že SmartEmailing má vestavěné dva editory. SmartEditor a HTML editor, které máte zajisté již oba vyzkoušené.

Šablona emailu

Abychom mohli vytvářet emaily rychle, tak SmartEmailing obsahuje skvělou vychytávku, a tou je vytvoření emailu podle šablony. Takže ze všeho nejdříve si vytvoříme šablonu pro naše emaily.

Šablona může být vytvořená jak ve SmartEditoru, tak v HTML editoru. Já používám pro jednoduché emaily HTML editor, ale vy si můžete upravit některou z předpřipravených šablon..

Vytvoření emailové kampaně

Až dokončíme šablonu, tak si z této šablony vytvoříme kampaňový email, který již konečně odešleme na databázi. Vyplníme v něm ty správné copywriterovské texty a upravíme odkazy. Pak ho odešleme a naučíme sledovat statistiky otevíratelnosti našich emailů a zkoumat počty kliknutí na odkazy.

Patička

Je zdlouhavé a nudné opakovat v každém emailu kontaktní údaje. Takže si ještě ukážeme, jak upravit hlavní patičku, která se nám vkládá do všech emailu a také, jak vytvořit více patiček, které pak můžeme v emailech obměňovat.

Předtím, než si spustíte následující video, tak Vám doporučuji

přihlásit se do SmartEmailingu

Jednoduše na odkaz klikněte, přihlaste se, pak se vraťte na tuto stránku a spusťte si následující video.

Příště si ukážeme, jak si vytvořit emailovou SmartKampaň, která se bude odesílat automaticky.

Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
Komentáře

Přidat komentář