Odstranění šumu ve videu

Stalo se vám někdy, že jste nahráli video, u kterého nebyl slyšet zvuk? Potřebujete vylepšit kvalitu zvuku a nechce se vám přetáčet? Podivejte se na jednoduchý návod na odstranění šumu ve videu v aplikaci Camtasia Studio.

Odstranění šumu ve videu v Camtasia Studiu

Také plánujete vytvářet videa?

Video prezentace jsou nejzajímavějším způsobem upoutání pozornosti. Chcete upozornit na sebe, nebo svůj produkt pomocí video prezentace a nevíte jak na to? Naučte se používat aplikaci Camtasia Studio a vytvořte si svá vlastní báječná videa snadno a rychle.

Co je to vlastně ta Camtasia?

Produkt Camtasia Studio je skupina aplikací pro operační systém Windows, které slouží pro nahrávání video souboru z obrazovky, digitální kamery, nebo PowerPoint prezentace a pro vytvoření finálního video souboru složeného z více vstupních videí, obrázků, zvuků, textů, šipek a efektů.

Produkt je sice k dispozici v anglickém jazyce, ale díky podrobnému seznámení s prostředím v kurzu to pro Vás nebude žádný problém.

Plnou verzi produktu je možné používat na vyzkoušení zdarma po dobu 30 dnů. Poté je nutné si produkt zakoupit. Tato investice se Vám ale bohatě vrátí v uspořeném čase při vytváření dokonalých návodných videí.

TechSmithLogo

Co Camtasia umí?

Oproti jiným video editorům se specializuje na funkce, kterými lehce vytvoříte návodná videa nebo prezentace. Nahrává nejen z kamery připojené k počítači nebo snímá obrazovku, umožňuje samostatně nahrávat zvuk pro dabování videí, ale také obsahuje doplněk pro PowerPoint, který automaticky snímá nejen prezentaci, ale umožňuje nahrát na kameru i osobu, která prezentuje.

Editační funkce umožňují snadno oddělit zvuk od videa a provádět jeho samostatné úpravy. K dispozici je nejen odstranění šumu ve videu, ale také nastavení konstantní síly hlasu. V kterémkoli čase můžete video nebo zvuk rozdělit, kus vystřihnout a znovu spojit. Můžete vkládat animované přechody mezi jednotlivá videa.

Výsledný obraz může být složen z více videí nebo obrázků, může vložit animované šipky, přibližovat obraz pro bližší vysvětlení tématu divákům. Můžete části obrazu se soukromými informacemi rozmazat a ukrýt tak před diváky. K dispozici je také galerie titulků a zvukových klipů.

Budu to umět?

Camtasia Studio je mocný nástroj, který ale zvládnete používat během 7 dní v mém kurzu Video prezentace pro začátečníky.

Také chci vytvářet
svoje vlastní skvělá videa

MIMOŘÁDNÁ VÁNOČNÍ AKCE

1999 Kč 999 Kč vč. DPH

Miloslav Látal
Jsem tvůrce počítačových programů a díky mně dnes už i běžní lidé bez technického talentu dokáží ovládnout své počítače sami na potřebné úrovni. V mých online kurzech se naučí pracovat s počítačem jak úplný začátečník, ze kterého se stane pokročilý uživatel, tak i když jste zkušenější, tak si rozšíříte své schopnosti a bude z vás expert. Možná, že ale máte jen nějaký problém s počítačem, nebo nějakou aplikací. V tomto případě využijte možnost konzultací.
Komentáře

Přidat komentář